Aktualności
Koncerty
Księga gości
Linki
Podziękowania
Wywiady i recenzje
Kup
Kontakty
Koncerty
Teraz Rock
"Wilhelm Tell" Rossini na Przystanku Woodstock 2009
You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video
13.04.18 OPOLE NCPP
13.04.18 Opole NCPP
Paweł Chojnacki "Chojo"

Paweł Chojnacki "Chojo"Paweł Chojnacki "Chojo" (zwany również czasami Pawełkiem) perkusja, strrraszne miny i pozytywna energia na przekór wszytkim złym wichrom i rogatym stworom....(nie mam na myśli siebie...) :) W większości przypadków to On nabija tempo utworu a potem stara się utrzymać w ryzach chaos, który rozpętujemy z
resztą bandy. Swoimi bitami zapędza nas, rozpędza i przegania. Znacie jego bębny z takich zespołów jak "Orkiestra Dni Naszych", "Duchy", "Porozumienie", Orkiestra Dęta Łukowskiego Towarzystwa Muzycznego im. A. Próchniewicza :) .... i inne.

VooDoo Child - Jimi Hendrix na Przystanku Woodstock 2009
You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video
DZICY KOLĘDNICY

Rozruszał żem ja akcję "Dzicy Kolędnicy" i korzystając z radośnie spiętej atmosfery przedświątecznej, skrzyknąłem grupę kumpli, pozytywnie popapranych metali i dźwiękowców i nagraliśmy kolędy z metalprzytupem a cały zysk ze sprzedaży tych kolęd będzie przeznaczony na prezenty dla dzieciaków z domu dziecka :). W nagraniach wzięli udział: Paweł "Drak" Grzegorczyk (Hunter), Zenek Kupatasa (Kabanos), Piotr "Pit" Kędzierzawski (Hunter), Robert Fijałkowski (Jowisze), Darek "Daray" Brzozowski (Hunter), Leszek Kowalik (Vibrant, Jelonek), Mariusz "Maniek" Andraszek (Jelonek) oraz moja, tajemnicza osoba, Michał "Jelonek" Jelonek (Jelonek, Hunter). Nagrania realizowali i miksowali i narażali swój słuch oraz poczucie estetyki osobistej Andrzej Karp, Gustaw "Goodstuff" Pluciński, Marian Lech (takoż i mastering) oraz Michał "Masztal" Rypień. Ale co najważniejsze, jak pisałem na początku, celem tej akcji jest zebranie kaski dla dzieciaków z domu dziecka na prezenty świąteczne. Kolędy są wrzucone do sieci i będzie je można, za symboliczną opłatą, ściągnąć z netu a za cały zysk nakupimy wory zabawek, słodyczy i innych fruktów i z tymi worami odwiedzimy bidula. Będą to prezenty od Was i od nas :). Zatem, proszę - wspierajcie ! :)
LINK DO POBRANIA KOLĘD
http://makumba.pl/sklep/category.php?id_category=17

Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt !

P.S.
Za produkcję muzyczną oraz aranżację kolęd odpowiadam ja, Jelonek, więc biorę na klatę wszystkie żale, fochy i zniesmaczenia i z góry przepraszam za obrażenia duchowe i rany mentalne po ich odsłuchaniu. Aranżując te kolędy myślałem tylko i jedynie o podkreśleniu radosnej atmosfery świąt....ale żeby nie było to w mdląco słodkawym popowo/soulowo/folkowo/jazzowym klimacie :) 

24.02.18 Lublin Grafitti
Krzysztof Osiak "Krzysiu"

Krzysztof Osiak "Krzysiu"Krzysztof Osiak "Krzysiu" (zwany również czasami "Fortepianistą") instrumenty klawiszowe, fortepianina, klawesyny i klaweojcy i inne klawiatury. Swoją grą na syntezatorach syntezuje i uszlachetnia nasze wspólne brzmienie. Superowo giba się za klawiszem i napiera na biało/czarny, drwiący uśmiech "parapetu"... Współpracuje również z zespołem "Apple Pie" oraz z Wiktorią Jabłońską i Maćkiem Turkowskim.

Kuba Kowalik "Kubaaaaaa???"

Kuba Kowalik "Kubaaaaaa???" (zwany również czasami Kubą) nasz akustyk, ciąży na nim brzemię brzmienia i sytuacji "...jak czegoś nie słychać...". Jak kochanek delikatnie muska swoimi drżącymi dłońmi suwaki i gałki na stołach mikserskich i procesuje się z procesorami efektów aby nadać "mięsa" falom elektromagnetycznym. Czujnie wycisza mój mikrofon gdy zaczynam gadać głupoty i daje się napić swojej "Kokakoli" w potrzebie. Zawsze pomocny, życzliwy i czujny....w każdej chwili można od niego pożyczyć złotówkę lub dwie. Gra na basie i jest realizatorem wielu nagrań i wygrań. Znacie go również ze składu "Vibrant", "O.D.N", "Duchy" i "Prana".

ZIMOWNE KUONCERTY 2017

DZIEŃDOBEREK !
Serrrdecznie zapraszam na koncerty w grudniu
2.12 POZNAŃ  BLUE NOTE
3.12 GDAŃSK  PARLAMENT
8.12 ZABRZE  WIATRAK
9.12 KIELCE  WSPAK
10.12 WARSZAWA  PROXIMA
15.12 WROCŁAW  STARY KLASZTOR
16.12 KRAKÓW  KWADRAT
17.12 BIELSKO BIAŁA  RUDE BOY

Do zobaczyska - dajcie pyska ! 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 12 - 22 z 219
StaggShure

Polsound

Rivera

Galli

Laboga

Copyright 2009 © Jelonek. Wszystkie prawa zastrzeżone Webmaster: DeviNet
Jelonek on Facebook