Aktualności
Koncerty
Księga gości
Linki
Podziękowania
Wywiady i recenzje
Kup
Kontakty
Koncerty
ŁÓDZKA KLĄTWA :(
Okrutna klątwa wisi nad koncertem w Łodzi. Klub Luka zawiesił działalność i w związku z tym, niestety trzeba koncert odwołać i szukać innego klubu i terminu. Bardzo Was wszystkich za to całe zamieszanie przepraszam ale sam jestem niemile zaskoczony takim obrotem ciał klubowych w sferze łódzkiej. Obiecuję, że jak już dojdzie do koncertu w Waszym mieście to zrobim jakieś gusła, czary odprawim, odtańczym szamański taniec, co by klątwę okrutną i złą, złą, złą, złą ... i okrutną,  zdjąć z Łodzi w temacie jelonkowatych koncertów. Jak tylko pojawi się nowy klub i termin - natentychmiast podanym będzie.
2.12 ZABRZE
KONCERT "Rozliczamy się koncertowo"

Witajcie :)

Szybka akcja niespodziewanka!!! :). Już jutro, czyli 7 marca, zagramy mini koncert w ramach akcji WOŚP "Rozliczamy się KONCERTOWO". W trakcie tego koncertu/happeningu zostanie ogłoszony wynik styczniowej zbiórki dla WOŚP. Koncert odbędzie się w Warszawie, pod siedzibą WOŚP przy ulicy Dominikańskiej 19C, a udział w nim weźmie kupę fajnych kapel, artystów i przyjaciół WOŚP (szczegóły tu LINK).
Jelonkowaty mini koncert będzie około godziny 15:20 do 15:45 .
Serrrrdecznie zapraszam !!! :)
Jelonek

3.12 KRAKÓW
4.12 BIELSKO BIAŁA
WSJO NAJ!!
Z okazjone ŚBN i Niujera życzę Wam i Waszym najbliższym duuużo zdrowia i piniendzy i wesołości i śmichów chichów i bla bla blaaaa i bla bla a także bla bla bla blaaaa i łaski bla bla bla bla i bla bla bla noc bla bla blaaaa bla bla no i oczywiście jurności!!! :) Bla !
Wasz bla bla blaaaa Jelonek na bla bla blaa zawsze ! 
(radosny dwukropek i nawias)
9.12 WROCŁAW
WILNO W GDAŃSKU
Serrrdecznie i przymilnie zapraszam tych, którzy nie bojo się wilka (tego z plakatu) i strrraszliwych, mrożących krew w żyłach eksperymentów muzyczno artystycznych, na Festiwal Wilno w Gdańsku klikaj tu. Będę miał zaszczyt grać w doborowym i mrocznym oraz drapieżnym towarzystwie polsko-litewskiej śmietanki, 0% tłuszczu, superextra świeżej artystychrystycznej Frii Qlturowej grupie wokalno instrumentalnej czyli w skrócie TPLŚTSŚAFQGWI. Takżeeee....no... Przyjdźcie :) .....będzie fajowsko :) bo będę próbował grać dżez..... powaga! albo cosik podobnego do dżezu......już mi ręce latajo ze stracha ! :) .
Pozdro wsjech!
Jelonek
A tu link na FB
10.12 WARSZAWA
11.12 POZNAŃ
NIEUCHRONNIE NADCHODZĄCE KŁONCERTY

Zapraszam serdecznie na NIETRASE pod nazwą "Nieuchronnie nadchodzące kłoncerty - Old Golden Prestige Tour IV".
Azaliż Elitarna Kolekcja Zimowa (100% kołton) to:
------NAJBLIŻSZEJSZE-------- 
23 kwietnia, Klub Luka,  Link  ODWOŁANY !!! KLĄTWA JAKAŚ !!!

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 78 - 88 z 223
StaggShure

Polsound

Rivera

Galli

Laboga

Copyright 2009 © Jelonek. Wszystkie prawa zastrzeżone Webmaster: DeviNet
Jelonek on Facebook