Aktualności
Koncerty
Księga gości
Linki
Podziękowania
Wywiady i recenzje
Kup
Kontakty
Muzycy

Przedstawiam Wam moich kumpli, muzyków ze składu koncertowego, którzy mnie wspierają i mają dla mnie wiele wyrozumiałości i cierpliwości! Za to wszystko jestem im bardzo wdzięczny !!!Mariusz Andraszek "Maniek"

Mariusz Andraszek "Maniek"Mariusz Andraszek "Maniek" (zwany również czasami Maniusiem) gra na gitarze basowej i śpiewa. Hmmm "....gra na gitarze basowej..." to za mało powiedziane !!! On naparza z ciężkiej łapy, nie zna litości i nie bierze jeńców!!!....aż tunery głupieją...Skacze i giba się po scenie jak pantera połączona ze skorpionem....czy jakoś tak....W każdym razie jest z nas wszystkich najbardziej indiański !!! To On odpowiedzialny jest za większość partii ( i stowarzyszeń) basów na jelonkowatej płycie i do niego  miejcie pretensje jak Wam niskotonowe głośniki zaczną "pierdzieć". Z zamiłowania i z wykształcenia jest ArcheTypem... a jego kunszt gitarowo/wokalowy mozecie znać z takich kapel jak: "Orkiestra Dni Naszych", Duchy" i inne.

Leszek Kowalik "Jebik"

Leszek Kowalik "Jebik"Leszek Kowalik "Jebik" (zwany również czasami Leszkiem) odpowiedzialny za gitarrrrrę i śpiew. Wysysa ze swojej gitarrry demoniczne i mroczne "zyguzygu" i "grrrgrrr", macha głową, wchodzi prosto w wybuchy, nie  kłania się fajerwerkom i ma najbardziej wydziarane dziury na skórze układające się we wzory... No i wszyscy w zespole zazdrościmy mu metalowego wyglądu... ma dużo fajnych, skórzanych bransolet, "pieszczoch" i pierścieni....Znacie go także jako wokalistę zespołu "Vibrant".

Paweł Chojnacki "Chojo"

Paweł Chojnacki "Chojo"Paweł Chojnacki "Chojo" (zwany również czasami Pawełkiem) perkusja, strrraszne miny i pozytywna energia na przekór wszytkim złym wichrom i rogatym stworom....(nie mam na myśli siebie...) :) W większości przypadków to On nabija tempo utworu a potem stara się utrzymać w ryzach chaos, który rozpętujemy z
resztą bandy. Swoimi bitami zapędza nas, rozpędza i przegania. Znacie jego bębny z takich zespołów jak "Orkiestra Dni Naszych", "Duchy", "Porozumienie", Orkiestra Dęta Łukowskiego Towarzystwa Muzycznego im. A. Próchniewicza :) .... i inne.

Krzysztof Osiak "Krzysiu"

Krzysztof Osiak "Krzysiu"Krzysztof Osiak "Krzysiu" (zwany również czasami "Fortepianistą") instrumenty klawiszowe, fortepianina, klawesyny i klaweojcy i inne klawiatury. Swoją grą na syntezatorach syntezuje i uszlachetnia nasze wspólne brzmienie. Superowo giba się za klawiszem i napiera na biało/czarny, drwiący uśmiech "parapetu"... Współpracuje również z zespołem "Apple Pie" oraz z Wiktorią Jabłońską i Maćkiem Turkowskim.

Kuba Kowalik "Kubaaaaaa???"

Kuba Kowalik "Kubaaaaaa???" (zwany również czasami Kubą) nasz akustyk, ciąży na nim brzemię brzmienia i sytuacji "...jak czegoś nie słychać...". Jak kochanek delikatnie muska swoimi drżącymi dłońmi suwaki i gałki na stołach mikserskich i procesuje się z procesorami efektów aby nadać "mięsa" falom elektromagnetycznym. Czujnie wycisza mój mikrofon gdy zaczynam gadać głupoty i daje się napić swojej "Kokakoli" w potrzebie. Zawsze pomocny, życzliwy i czujny....w każdej chwili można od niego pożyczyć złotówkę lub dwie. Gra na basie i jest realizatorem wielu nagrań i wygrań. Znacie go również ze składu "Vibrant", "O.D.N", "Duchy" i "Prana".

StaggShure

Polsound

Rivera

Galli

Laboga

Copyright 2009 © Jelonek. Wszystkie prawa zastrzeżone Webmaster: DeviNet
Jelonek on Facebook